Section outline

  • Стартовий (пільговий) пакет БД EBSCO-Host - набір з 14 БД EBSCO-Host, який скомпанований у рамках програми сприяння доступу до електронних ресурсів Міжнародної фундації "eIFL.net" та керівництва компанії EBSCO Information Service для країн- учасників консорціуму eIFL.net (50  країн - в т.ч. Україна)

   Склад колекції БД може змінюватися за рішенням провайдерів та на даний момент включає:

   Academic Search Premier, Business Source Premier,

   MasterFILE Premier,

   MEDLINE,

   Newspaper Source, Regional Business News, 

   ERIC

   GreenFILELibrary, Information Science & Technology Abstracts, 

   AHFS Consumer Medication InformationHealth Source: Consumer Edition

   European Views of the Americas: 1493 to 1750,Teacher Reference Center

   Детальна інформація приведена в цьому документі (треба його відкрити).
   Першоджерелом є довідковий сайт компанії EBSCO - 
   https://www.ebsco.com/products/research-databases?f%5B0%5D=market%3A1&f%5B1%5D=market%3A1&f%5B2%5D=market%3A1


 • Тестовий доступ до бази даних CEEAS - Central & Eastern European Academic Source проводится провайдером EBSCO-Host за підтримки його українського партнера - компанії "Інформатіо" (тов) та Асоціациї "Інформатоі-КОнсорциум"

  Діючі передплатники електронних продуктів EBSCo-Host (клієнти Інформатіо) мають тестовий доступ автоматично з 19/02/2021 до 19/04/2021

  Для інших категорій потенціальних користувачів тестовий період буде відкріто орієнтовано з 01/03/2021 за їх індивідуальним запитом на адресу informatio.consortium@gmail.com

  •      This multilingual resource includes peer-reviewed, scholarly content about Central and Eastern European countries and beyond to give a broad overview of the region. In addition, select vetted Open Access titles are also included to round out research.


  • Загальна характеристика БД CEEAS

   CEEAS - це база даних повнотекстових наукових журналів, опублікованих у країнах Центральної та Східної Європи. БД нещодавно оновлена, включає біля  2000 журналів, більшість з якіх є реферованими. За тематікою  це багатодисциплінарна  тематична колекція (повні тексти на 60 мовах країн Європи) , включаючи бізнес, економіку, історію, STEM (наука, техніка, медіціна) та право.

  • Перелік періодичних видань CEEAS  за назвою у форматі XLS

  • Перелік періодичних видань CEEAS  за тематикою у форматі XLS